O nas

W najpiękniejszym zakątku miasta, wśród licznej zieleni Parku Szczytnickiego,w sąsiedztwie Hali Stulecia i Wrocławskiego Zoo,  z dala od zgiełku i ciągłego pośpiechu powstało day spa - KaVi Wellness - miejsce stworzone z pasją przez FIZJOTERAPEUTKI, by nieść piękno, relaks i harmonię.

Tworzyłyśmy to miejsce z myślą o Was - mieszkankach "Wielkiej Wyspy". Wykorzystując swoje wykształcenie i wieloletnie doświadczenie, tworzyłyśmy salon – dla wszystkich mam, zapracowanych biznes woomen i dojrzałych kobiet, ceniących sobie czas, komfort, kameralną atmosferę i profesjonalizm.

Wyselekcjonowane francuskie kosmetyki Thalion Thalasso Comsetic i Isabelle Lansray oraz nowoczesne urządzenia Endermologia LPG i BIostymulacja Ultratone oraz infuzja tlenowa DermaOxy pozwoliły nam stworzyć ofertę obfitującą w relaksujące masaże, zabiegi na ciało-modelujące i ujędrniające i  skuteczną pielęgnację twarzy.
Szczególnie dbamy, aby wszelkie preparaty były naturalne, a urządzenia jak najmniej inwazyjne i jednocześnie skuteczne.
Jako pierwsze we Wrocławiu wprowadziłyśmy masaże dla Dwojga i pakiety dla przyjaciółek, aby przy blasku świec, nastrojowej muzyce i lampce wina spędzić wspólnie niezapomniane chwile.

Kierując się sugestiami naszych klientek, opiniami zamieszczonymi w internecie a także biorąc udział w szkoleniach i konferencjach staramy się rozwijać, wprowadzając, co raz to nowsze zabiegi i techniki.

Dzięki Państwu jesteśmy z Wami już 10 lata i wciąż z pasją przychodzimy do pracy.

 

Katarzyna Auksel,                                                              Wioletta Kluba
mgr fizjoterapii                                                                    mgr fizjoterapii
technik usług kosmetycznych                                              technik usług kosmetycznych