BIOSTYMULACJA

Światowy hit

  Nowatorski SYSTEM BIOSTYMULACJI już we Wrocławiu!!!

 

10 zabiegów = 1 rozmiar mniej

 

Skoncentrowana Biostymulacja - Elektrostymulacja inna niż wszystkie -to pobudzanie wybranych mięśni do pracy, by w absolutnie bezbolesny, bezpieczny i przyjemny sposób osiągnąć zakładane cele.

Najważniejszą różnicą między biostymulacją ULTRATONE,a dostępnymi na rynku urządzeniami do elektrostymulacji jest
ZRÓŻNICOWANIE SYGNAŁOW
• W danej chwili każdy z kanałów odbiera inny, precyzyjnie do siebie skierowany rodzaj sygnału – w zależności od tego jaki obszar ciała jest pobudzany,w jakim celu jest pobudzany i jaki rodzaj tkanki jest pobudzany.
• Każdy program składa się z kilkudziesięciu sekwencyjnie zmieniających się faz.

Biostymulacja Ultratone Urządzenia konkurencyjne
Ponad 100 programów Kilka programów
Ponad 40 rodzajów sygnałów (kody troficzne) 6 – 8 rodzajów sygnałów
(prostokąt, trapez, trójkąt, wyprostowana sinusoida)
Kilkanaście zróżnicowanych faz w każdym z programów
(rozgrzewka, wiele faz pracy właściwej, wyciszenie)
Jedna lub dwie fazy w programie
Zróżnicowane sygnały w każdym z kanałów Ten sam sygnał w każdym kanale
Znieczulające sygnały TENS w tle każdego z programów Brak sygnałów TENS

Efektem tego jest:

  • Ultraszybkie odchudzanie - program daje bardzo szybkie i długotrwałe efekty, poprzez energiczne kurczenie, wymusza mocne napięcie w mięśniach.
  • Wyszczuplanie i ujędrnianie - program zapewnia specyficzne ćwiczenia dla tych mięśni, które straciły swą elastyczność, wyszczuplając talię, brzuch, biodra i uda - jednocześnie ujędrniając skórę.
  • Rozbijanie tkanki tłuszczowej- antycellulit - program wzmacnia krążenie, poprawia strukturę i wygląd skóry, pomagając zredukować cellulit i zbędną tkankę tłuszczową.
  • Rzeźbienie sylwetki - Trening Sportowy - program pomaga w podniesieniu kondycji fizycznej i zredukowaniu ryzyka urazów u osób uprawiających sporty i żyjących aktywnie.
  • Detox - Drenaż - program zaprojektowany by wypłukiwać toksyny z organizmu i przyśpieszać rekonwalescencję mięśni. To rehabilitacja bez stresu i zmęczenia.

 

Urządzenie łączy się z elektrodami za pośrednictwem opatentowanych przewodów Bioptic™. Każdy z dziesięciu przyłączanych kanałów, może być regulowany niezależnie i w dowolnej chwili trwania zabiegu.
System Safe Start zapobiega przypadkowemu rozpoczęciu stymulacji przed uruchomieniem wybranego programu.

Pięć programów w optymalny sposób przechodzi przez kolejne sekwencje parametrów, dając terapeucie „magiczne narzędzie" za pomocą którego można otrzymać fantastyczne efekty wyszczuplające. Opatentowany zestaw sygnałów Ultrawave® oraz mikroprądy TENS zapewniają przy tym maksymalny komfort klientowi.

Nie zwlekaj umów się już dziś na próbny zabieg.